NOVINKY z limitované kolekce Calvin a Tommy!

Výměna a vrácení zboží

Ne vždy sedne oblečení či spodní prádlo úplně podle představ. Potřebujete jinou velikost? Necítíte se v něm dobře? Známe to. Chápeme to.
V těchto případech máte hned několik možností. Jednoduše vám vyměníme velikost nebo třeba celý produkt za jiný a nebo zboží můžete vrátit. U nás je to extrémně jednoduché a máte na to až 100 dní.

 


 

Výměna zboží

Pokud se vám oblečení či spodní prádlo líbí, ale potřebujete jinou velikost či barvu, rádi jej vyměníme. Pro tyto účely slouží tento Reklamační formulář který stačí do 100 dnů vyplněný poslat spolu s informací, jakou velikost, barvu či produkt pro vás máme nachystat. S tímto formulářem pošlete nenošené zboží s visačkou zpět. Zároveň si u nás udělejte objednávku nového zboží, kde do poznámky na konci objednávky napíšete, že se jedná o výměnu + připište číslo původní objednávky. Je to jednoduché.

 


 

Vrácení zboží

Někdy se prostě stane, že to není ono. V tomto případě můžete zboží vrátit. A jak na to?
Do 100 dnů od převzetí je potřeba poslat nenošené zboží s visačkou zpět spolu s vyplněným reklamačním formulářem Jakmile nám vrácené zboží dorazí, co nejdříve pošleme peníze na váš účet. 

 


 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, zavolejte nám na číslo +420 736 223 685 nebo nám napište na help@andyou.cz.

 

 

Mrkněte na novinky