Doprava zdarma nad 999 Kč | Do 2 dnů u tebe doma | Sleduj nás na Instagramu!

Výměna a vrácení zboží

Ne vždy sedne oblečení či spodní prádlo úplně podle představ. Potřebujete jinou velikost? Necítíte se v něm dobře? Známe to. Chápeme to.
V těchto případech máte hned několik možností. Jednoduše vám vyměníme velikost nebo třeba produkt za jiný a nebo rovnou peníze. U nás je to extrémně jednoduché a máte na to 14 dní.

 


 

Výměna zboží

Pokud se vám oblečení či spodní prádlo líbí, ale potřebujete jinou velikost či barvu, rádi jej vyměníme. Pro tyto účely slouží tento reklamační formulář. S formulářem pošlete nenošené zboží s originální visačkou k nám a zároveň si u nás uděláte objednávku nového zboží. Platbu prosím vyberte "bankovním převodem". Novou objednávku nemusíte platit. Případný rozdíl vám buď pošleme na účet nebo ho uhradíte dobírkou. Poštovné k nám hradíte vy a my hradíme to k vám. Na konci objednávky nám do poznámky napíšete, že se jedná o výměnu + připište číslo původní objednávky. Je to jednoduché.

 


 

Vrácení zboží

Někdy se prostě stane, že to není ono. V tomto případě můžete zboží do 14 dnů vrátit a my vám za něj pošleme peníze. A jak na to?
Pošlete nám nenošené zboží s originální visačkou zpět spolu s vyplněným formulářem. Jakmile nám vrácené zboží dorazí, co nejdříve pošleme peníze na váš účet nebo kredit pro výběr nového zboží na e-mail. Brnkačka.

 


 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište na marketing@andyou.cz.

 

 

 

 Odstoupení od kupní smlouvy naleznete zde: 

odstoupeni___od_kupni___smlouvy__andyou_company_s.r.o.

 Reklamační protokol naleznete zde: 

Reklamační protokol_ AndYou company s.r.o. copy