Novinky Michael Kors, Armani a DIESEL právě dorazily > klik

Výměna a vrácení zboží

Ne vždy sedne oblečení či spodní prádlo úplně podle představ. Potřebujete jinou velikost? Necítíte se v něm dobře? Známe to. Chápeme to.
V těchto případech máte hned několik možností. Jednoduše vám vyměníme velikost nebo třeba celý produkt za jiný. U nás je to extrémně jednoduché a máte na to až 100 dní.

 


 

Výměna zboží

Pokud se vám oblečení či spodní prádlo líbí, ale potřebujete jinou velikost či barvu, rádi jej vyměníme. Pro tyto účely slouží tento reklamační formulář. S formulářem pošlete nenošené zboží s originální visačkou k nám a zároveň si u nás uděláte objednávku nového zboží. Platbu prosím vyberte "bankovním převodem". Novou objednávku nemusíte platit. Případný rozdíl vám buď pošleme na účet nebo ho uhradíte dobírkou. Poštovné k nám hradíte vy a my hradíme to k vám. Na konci objednávky nám do poznámky napíšete, že se jedná o výměnu + připište číslo původní objednávky. Je to jednoduché.

 


 

Vrácení zboží

Někdy se prostě stane, že to není ono. V tomto případě můžete zboží do 14 dnů vrátit a my vám za něj pošleme peníze. Pokud to nestihnete, nic se neděje. Máte na to u nás až 100 dní. V tomto případě vám vrátíme kredit v hodnotě vráceného zboží, za kterou si můžete koupit cokoliv jiného. A jak na to?
Pošlete nám nenošené zboží s originální visačkou zpět spolu s vyplněným formulářem. Jakmile nám vrácené zboží dorazí, co nejdříve pošleme peníze na váš účet nebo kredit pro výběr nového zboží na e-mail. Brnkačka.

 


 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, zavolejte Jance, která vám se vším poradí. Její číslo je +420 736 223 685 nebo ji napište na help@andyou.cz.

janka-150

 

 

Mrkněte na novinky