Plavky, plavky, plavkyyy. Právě nám přišly nové kousky.

Výměna a vrácení zboží

Ne vždy sedne oblečení či spodní prádlo úplně podle představ. Potřebujete jinou velikost? Necítíte se v něm dobře? Známe to. Chápeme to.
V těchto případech máte hned několik možností. Jednoduše vám vyměníme velikost nebo třeba celý produkt za jiný. U nás je to extrémně jednoduché a máte na to až 100 dní.

 


 

Výměna zboží

Pokud se vám oblečení či spodní prádlo líbí, ale potřebujete jinou velikost či barvu, rádi jej vyměníme. Pro tyto účely slouží tento formulář který stačí do 100 dnů vyplněný poslat spolu s informací, jakou velikost, barvu či produkt pro vás máme nachystat. S tímto formulářem pošlete nenošené zboží s visačkou zpět. Zároveň si u nás udělejte objednávku nového zboží, kde do poznámky na konci objednávky napíšete, že se jedná o výměnu + připište číslo původní objednávky. Je to jednoduché.

 


 

Vrácení zboží

Někdy se prostě stane, že to není ono. V tomto případě můžete zboží do 14 dnů vrátit a my vám za něj pošleme peníze. Pokud to nestihnete, nic se neděje. Máte na to u nás až 100 dní. V tomto případě vám vrátíme poukázku v hodnotě vráceného zboží, za kterou si můžete koupit cokoliv jiného. A jak na to?
Pošlete nám nenošené zboží s visačkou zpět spolu s vyplněným formulářem. Jakmile nám vrácené zboží dorazí, co nejdříve pošleme peníze na váš účet nebo poukázku pro výběr nového zboží. Brnkačka.

 


 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, zavolejte nám na číslo +420 736 223 685 nebo nám napište na help@andyou.cz.

 

 

Mrkněte na novinky