Vánoce jsou tady! Chcete dárek 500 Kč na další nákup? Mrkněte tady

Doprava

Dopravu máte u nás ZDARMA na objednávky nad 2 000 Kč. Jinak je cena za dopravu od 59 Kč. Můžete si zvolit několik způsobů. Jsme opravdu rychlí. Objednávku můžete mít již následující ráno doma.

V balíčku budete mít kromě svého nové kousku taky daňový doklad, formulář pro případně vrácení, ale také malou sladkost a pár dárečků.


 

 

GARANCE DORUČENÍ DO VÁNOC

Pokud si objednáte do 14:00 dne 19.12.2018 a zaplatíte kartou nebo na dobírku, tak Vám u dopravce PPLGLS garantujeme doručení do Vánoc.

Pokud jste z Ostravy nebo to tady máte kousek, můžete si Váš balíček vyzvednou až do 22.12. do 16:00 u nás v AndYou na adrese Dvořákova 1346/13.

 

 


 

Přepravní společnost PPL - cena 79 Kč / od 2 000 Kč ZDARMA

Pokud si zvolíte přepravu kurýrem PPL a objednáte si do 14:00, tak máte objednávku doma už následující pracovní den. V průběhu dne Vám přijde potvrzení o převzetí balíčku kurýrem a v den doručení vás bude kurýr kontaktovat SMS zprávou nebo e-mailem s časovým rozmezím doručení. Pokud Vám to nevyhovuje, můžete mu zavolat a čas si změnit.

 


 

Přepravní společnost GLS - cena 89 Kč / od 2 000 Kč ZDARMA

Funguje stejně jako PPL. Výběr dopravy je opravdu pouze o vašich preferencích. Pokud máte rády vašeho oblíbeného řidiče GLS, není nad čím přemýšlet. Pokud si objednáte do 14:00, máte objednávku doma už následující pracovní den. V průběhu dne Vám přijde potvrzení o převzetí balíčku kurýrem a v den doručení vás bude kurýr kontaktovat SMS zprávou nebo e-mailem s časovým rozmezím doručení. Pokud Vám to nevyhovuje, můžete mu zavolat a čas si změnit.

 


 

Česká Pošta Balík na poštu - cena 79 Kč / od 2 000 Kč ZDARMA

Druhá varianta doručení balíčku přímo na vaší poštu. Balíček vám nebude doručovat kurýr, ale rovnou bude uložen na poště, kterou si sami vyberete. Přijde vám SMS a e-mail s informacemi o vyzvednutí. 

 


 

Česká Pošta Balík do ruky - cena 89 Kč / od 2 000 Kč ZDARMA

Přáli jste si mít na výběr doručení Českou Poštou a my vám přání plníme. Při platbě předem kreditní kartou nebo bankovním převodem si můžete tento způsob doručení zvolit. Pošta funguje stejně jako společnosti výše. Je třeba ale počítat s dodáním do 1 až 3 dnů. O Vánocích dokonce až 14 dní.

Pokud si tedy objednáte do 14:00 posíláme balíček tentýž den. Den před doručením Vám přijde SMS a e-mail s časovým rozmezím doručení. Pokud vás kurýr nezastihne, nechá vám ve schránce lístek s možností vyzvednutí balíčku na vaší poště.

 


 

Osobní odběr Ostrava - ZDARMA

Máme pro vás také možnost osobního odběru. A to v naší kanceláři na adrese Dvořákova 1346/13 v centru Ostravy (MAPA). Všechny objendávky do 14:00 je možné vyzvednou tentýž pracovní den do 15:00. Jakmile bude balíček připravený k vyzvednutí, budeme Vás informovat prostředníctvím SMS zprávy a e-mailu. 

 

 

Mrkněte na novinky