Doprava

Dopravu máte u nás ZDARMA. A to na objednávky nad 2 000 Kč. Můžete si zvolit několik způsobů. Jsme opravdu rychlí. Objednávku můžete mít již následující ráno doma. 

 

Přepravní společnost GLS

Pokud si zvolíte přepravu kurýrem GLS a objednáte si do 14:00, máte objednávku doma už následující pracovní den. Večer Vám přijde potvrzení o převzetí balíčku kurýrem a v den doručení vás bude kurýr kontaktovat SMS zprávou nebo e-mailem s časovým rozmezím doručení. Pokud Vám to nevyhovuje, můžete mu zavolat a čas si změnit.

 

Přepravní společnost PPL

Funguje stejně jako GLS. Výběr dopravy je opravdu pouze o vašich preferencích. Pokud máte rády vašeho oblíbeného řidiče PPL, není nad čím přemýšlet. Pokud si objednáte do 14:00, máte objednávku doma už následující pracovní den. Večer Vám přijde potvrzení o převzetí balíčku kurýrem a v den doručení vás bude kurýr kontaktovat SMS zprávou nebo e-mailem s časovým rozmezím doručení. Pokud Vám to nevyhovuje, můžete mu zavolat a čas si změnit.

 

Osobní odběr - Ostrava

Máme pro vás také možnost osobního odběru. A to v naší kanceláři na adrese Dvořákova 13 v centru Ostravy (MAPA). Všechny objendávky do 14:00 je možné vyzvednou tentýž pracovní den do 15:00. Jakmile bude balíček připravený k vyzvednutí, budeme Vás informovat prostředníctvím SMS zprávy a e-mailu. 

 

Pracujeme na dalších způsobech dopravy. Již brzy se můžete těšit na další kurýrní společnosti.

 

Teď už znáte zbůsob dopravy. Co takhle si udělat radost?