Doprava

Dopravu máte u nás ZDARMA. A to na objednávky nad 2 000 Kč. Můžete si zvolit několik způsobů. Jsme opravdu rychlí. Objednávku můžete mít již následující ráno doma. 

 

Přepravní společnost GLS

Pokud si zvolíte přepravu kurýrem GLS a objednáte si do 14:00, máte objednávku doma už následující pracovní den. V průběhu dne Vám přijde potvrzení o převzetí balíčku kurýrem a v den doručení vás bude kurýr kontaktovat SMS zprávou nebo e-mailem s časovým rozmezím doručení. Pokud Vám to nevyhovuje, můžete mu zavolat a čas si změnit.

 

Přepravní společnost PPL

Funguje stejně jako GLS. Výběr dopravy je opravdu pouze o vašich preferencích. Pokud máte rády vašeho oblíbeného řidiče PPL, není nad čím přemýšlet. Pokud si objednáte do 14:00, máte objednávku doma už následující pracovní den. V průběhu dne Vám přijde potvrzení o převzetí balíčku kurýrem a v den doručení vás bude kurýr kontaktovat SMS zprávou nebo e-mailem s časovým rozmezím doručení. Pokud Vám to nevyhovuje, můžete mu zavolat a čas si změnit.

 

Česká Pošta - Balík do ruky

Přáli jste si mít na výběr doručení Českou Poštou a my vám přání plníme. Při platbě předem kreditní kartou nebo bankovním převodem si můžete tento způsob doručení zvolit. Pošta funguje stejně jako společnosti výše. Je třeba ale počítat s dodáním do 1 až 3 dnů. O Vánocích dokonce až 14 dní.

Pokud si tedy objednáte do 14:00 posíláme balíček tentýž den. Den před doručením Vám přijde SMS a e-mail s časovým rozmezím doručení. Pokud vás kurýr nezastihne, nechá vám ve schránce lístek s možností vyzvednutí balíčku na vaší poště.

 

Česká Pošta - Balík na poštu

Druhá varianta doručení balíčku přímo na vaší poštu. Balíček vám nebude doručovat kurýr, ale rovnou bude uložen na poště, kterou si sami vyberete. Přijde vám SMS a e-mail s informacemi o vyzvednutí. 

 

Osobní odběr - Ostrava

Máme pro vás také možnost osobního odběru. A to v naší kanceláři na adrese Dvořákova 13 v centru Ostravy (MAPA). Všechny objendávky do 14:00 je možné vyzvednou tentýž pracovní den do 15:00. Jakmile bude balíček připravený k vyzvednutí, budeme Vás informovat prostředníctvím SMS zprávy a e-mailu. 

 

Pracujeme na dalších způsobech dopravy. Již brzy se můžete těšit na další kurýrní společnosti.

 

Teď už znáte zbůsob dopravy. Co takhle si udělat radost?