Novinky Michael Kors, Armani a DIESEL právě dorazily > klik

Doprava

Dopravu máte u nás ZDARMA na objednávky nad 1 500 Kč. Jinak je cena za dopravu od 59 Kč. Můžete si zvolit několik způsobů. Jsme opravdu rychlí. Objednávku můžete mít již následující ráno doma.

V balíčku budete mít kromě svého nové kousku taky daňový doklad, formulář pro případně vrácení, ale také malou sladkost a pár dárečků.

 


 

Výdejní místo Zásilkovna - cena 59 Kč / od 1 500 Kč ZDARMA

Na výběr máte až 2 000 míst, kde si můžete balíček kdykoliv vyzvednout. U nás lze zvolit pouze při platbě předem bankovním převodem nebo kreditní kartou. Pokud to stihnete do 13:00, už druhý den budete mít balíček ve vaší zásilkovně. Na místě, které je vám nejblíž. V den doručení vám přijde SMS a v ní PIN, který vám stačí k vyzvednutí. Nic složitého.

 


 

Přepravní společnost PPL - cena 79 Kč / od 1 500 Kč ZDARMA

Pokud si zvolíte přepravu kurýrem PPL a objednáte si do 13:00, tak máte objednávku doma už následující pracovní den. V průběhu dne Vám přijde potvrzení o převzetí balíčku kurýrem a v den doručení Vás bude kurýr kontaktovat SMS zprávou nebo e-mailem s časovým rozmezím doručení. Pokud Vám to nevyhovuje, můžete mu zavolat a čas si změnit.

 


 

Osobní odběr Ostrava - ZDARMA

Máme pro vás také možnost osobního odběru. A to v naší kanceláři na adrese Dvořákova 1346/13 v centru Ostravy (MAPA). Všechny objednávky do 14:00 je možné vyzvednout tentýž pracovní den do 15:00. Jakmile bude balíček připravený k vyzvednutí, budeme Vás informovat prostředníctvím SMS zprávy a e-mailu.

 

O balíčky a veškerou komunikaci se stará naše Janka.

janka-150

 

 

Mrkněte na novinky